Voodritööd

Seinte ja põrandate katmine plaatidega

Me pakume Teile teenust erinevate keraamiliste plaatide, mosaiikplaatide, marmor- ja kiviplaatide paigaldamisel Teie vannituppa.

Vanni all hüprokspaneeli plaatimine

Soovitame Teile küprokist valmistatud paneeli, millele paigaldatakse plaat. Paneelis on ettenähtud luuk, mis võimaldab ligipääsu kanalisatsioonitorude juurde.

Ripplae monteerimine

Kui Teie vannitoa lagi on nutuses seisus, siis päästab olukorra ripplae paigaldamine. Pakutakse kahte (2) tüüpi ripplagesid:

1. Alumiiniumist ripplagi – ripplae ribad on laiusega 100-150 mm. Ripplagi võib olla valge pinnakattega, kuldse- ja hõbedase peegelpinnaga (joonis nr 1).

2. Ripplae plaadid – ühe plaadi mõõt on 600x600 mm (joonis nr 2). Plaadid võivad olla valmistatud kipsist või muudest poormaterjalidest.

Me soovitame esimest varianti,ribadest, kuna see on niiskusekindlam. Soovi korral ripplakke monteeritakse halogeenlambid, mis saavad põhiliseks valguseallikaks teie vannitoas.

Ukse paigaldamine ruumi + uksepiirlauad

Vannitoa remont lõpeb ukse ja piirlaudade paigaldamisega. Kui Te langetate otsuse soetada vannitoa uks ilma meie meistriga konsulteerimata, siis Teil on reaalne oht eksida uksekarbi laiusega. Arvestama peab ka selle asjaoluga, et seinte sirgendamise ja plaatimise tagajärjel ruumi mõõdud ei ole enam endised.