Aksessuaarid

Valamukapi kokkupanek ja paigaldus

Valamukapi paigaldamine on standardtöö, mida teostatakse valamu paigaldamisel. Kapi paigaldamine eeldab ettevalmistamist kommunikatsioonidega.

Valamukapi ja riiuli ning peegli monteerimine

Soovi korral valamu kohale paigaldatakse peegel, riiul või kapp. Esiuksel võib olla peegel, kuid esiukse sees võib olla pistik ja/või halogeenlamp, mis on monteeritud kapikaba sisse ja mis on ühtlasi ka lisavalgustuseks vannitoa valamu kohal.

NB! Allpool toodud joonistel on näidatud “veealused kivid” valamukapi paigaldamisel valamu kohale.

Hooldusluugi monteerimine (uks,et ligi pääseda,näiteks veemõõtjate juurde)

Kui Te soovite torud ära varjata küprokiga, kuid vajate ligipääsu näiteks veemõõtja juurde, siis luugi olemasolu oleks kõige paremaks lahenduseks. Luuk on uksekujuline ja on valmistatud kas plastikust või metallist. Luukide mõõdud on erinevad: kõige väiksema luugi mõõdud on 150x150 mm ja kõige suurema luugi mõõdud on 600x600 mm.

Valmis ilupaneeli paigaldamine vanni alla

Lahtilükatav plastikpaneel – see on veel üks lahendus oma vannitoa kaunistamiseks. Kaks plastikust paralleelselt libisevad plaatide suunas, andes lihtsa ligipääsu vanni all asuvatesse kommunikatsioonide juurde. Kusjuures uste paigaldamine ei nõua mingit puurimist.

Ilu ventilatsiooniresti, nagi ja teiste pisiasjade paigaldamine

Erinevate aksessuaaride kinnitamine eeldab plaadi puurimist, mis on riskantne töö. Seetõttu soovitame Teile jätta eelnimetatud töö meie meistrile.