Korduma kippuvad küsimused

Kuidas saada hinnapakkumus vannitoa remondile?
Hinnapakkumuse saamiseks peate minema leheküljele Hinnapäring ja täitma tellimisvormi. Kui see on tehtud, saadame ühe ööpäeva jooksul Teie meilile ligikaudse hinnapakkumuse. Võite meiega ka telefoni teel ühendust võtta, et küsida kõike, mis Teile huvi pakub.

Kuidas toimub materjali hankimine?

Meie meister osutab Teile abi ehitusmaterjalide valimisel ja nende kohaletoimetamisel sihtkohta. Vajaduse korral meie meister ise ostab juurde puuduolevad pisidetailid ja esitab Teile tasumiseks tšeki.

Kui palju võtab aega remondi tegemine?

Kõik sõltub ruumi suurusest. Näiteks, kapitaalremondi tegemiseks vannitoas suurusega 1,5x1,7 mm, seinte ja põranda üldpinnaga 20m2, kulub aega üks (1) nädal. Kui vannitoa WC ruum on eraldi, siis kapitaalremondi teeme valmis kahe (2) nädala jooksul. Kui tegemist on keerulisemate töödega (näiteks soovitakse muuta ruumi planeeringut, soovitakse teostada seinte ülekandmist), siis remondi tegemiseks kulub aega kolm (3) nädalat.

Millises järjestuses me töid teeme?

Selleks, et teha Teile hinnapakkumine, on hädavajalik ruumid üle vaadata ja teostada ruumides vastavaid mõõdistamisi. Eelnimetatud toimingute teostamiseks me eelnevalt lepime Teiega kokku kohtumise aja ehitusobjektil. Peale ehitusobjektil oleva ruumi mõõdistamist ja ülevaatamist esitame Teile hinnapakkumise koos tööde teostamise tähtaegadega. Peale kooskõlastamise saamist hinnapakkumise ja tööde teostamise tähtaegade osas, paneme paika töödega alustamise kuupäeva. Enne tööde teostamist meie meister külastab koos Teiega ehituspoodi, et olla Teile abiks ehitusmaterjalide valimisel (seina- ja põranda plaat, valamu, ripplagi jne). Teie tasute ostude eest ja meie toimetame Teie poolt soetatud ostud ehitusobjektile. Tööde tegemise käigus meie meister ise ostab ehituspoest puuduolevad pisidetailid (näiteks kruvid, nurgad jne) ja esitab Teile tasumiseks poest saadud tšeki. Peale tööde teostamist me ise korjame kokku tekkinud ehitusprahi ja viime selle ära.

Mida sisaldab endas kapitaalremondi tegemine teie vannitoas?

Kapitaalremondi tegemine vannitoas eeldab eelkõige kõikide kommunikatsioonide väljavahetamist. Nimelt, vee- ja kanalisatsiooni torustiku väljavahetamine. Järgmiseks sammuks on ebatasaste pindade sirgendamine, seina- ja põranda plaadi paigaldamine, uue sanitaartehnika paigaldamine, valgustus, uste ja muude aksessuaaride paigaldamine. Soovi korral on võimalik muuta planeeringut, mis väljendub seinte (tegemist peab olema tingimata kandseinaga) ja ukseava üleviimises. Eelnimetatud tööde detailsema kirjeldusega Teil on võimalik tutvuda teenuste rubriigis “Teenused”.